Jan Modrzyński

Student pierwszego roku inżynierii lotniczej na Swansea University, absolwent ILO w Gdańsku uhonorowany nagrodą im. Arama Rybickiego. Aktywny debatant oraz miłośnik przemówień publicznych, współtwórca Pomorskich Mistrzostw Debat Oksfordzkich Rhetorica oraz autor szkoleń z zakresu retoryki. Jeden z bohaterów książki Justyny Sucheckiej „Young Power! – 30 historii o tym jak młodzi zmieniają świat”. Nagrodzony za najlepszy projekt edukacyjny w ramach konkursu Edu2Day na konferencji “BeZee – trendy w edukacji” w 2019 roku oraz dwukrotny finalista konkursu retorycznego. Tegoroczny laureat Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska w kategorii: wybitne talenty. Pasjonat żeglarstwa oraz kolarstwa.

Klaudia Szabelka

21-letnia liderka z 6-letnim doświadczeniem w sektorze działalności społecznej. Wzmacniam pozycję młodzieży poprzez edukację. Założycielka pierwszego bloga nt. praw człowieka w Polsce oraz założycielka i Project Manager European Congress of Youth in Business. Członkini Klubu Liderów Rzeczypospolitej. Studentka 3 roku magisterki nauk społecznych z wyróżnieniem łącznym w zakresie politologii i ekonomii na Uniwersytecie w Glasgow. Specjalizuję się w zarządzaniu organizacjami, organizowaniu wydarzeń oraz upowszechnianiu idei praw człowieka. Moje doświadczenie najlepiej ukazuje bardzo szerokie spektrum mojego zaangażowania jako otwartego, kreatywnego i zmotywowanego lidera na arenie międzynarodowej. Zachęcam młodych ludzi do udziału w społeczeństwie obywatelskim, zabieram głos w sprawach związanych z prawami człowieka, rozwijam postawy przedsiębiorcze, przeciwdziałam wykluczeniu społecznemu i propaguję skuteczne techniki komunikacji.

Kacper Falkiewicz

Jestem maturzystą. Uczęszczam do III Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku, do klasy o profilu matematyczno-geograficznym. Interesuję się technologią, biznesem, rozwojem osobistym i wspinaczką sportową. Aktualnie jestem wolontariuszem w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w biurze do spraw Bałtyckich. Po rozpoczęciu pandemii COVID-19 (w marcu) razem z kolegami rozpocząłem druk przyłbic ochronnych za pomocą drukarek 3d. Do tej pory udało nam się wyprodukować ponad 20000 przyłbic, które trafiły do ponad 100 organizacji w całej Polsce. Link do strony akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/ratujemyzyciaw3d Link do zrzutki akcji: https://zrzutka.pl/9ra4uw