Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit działającą od 2017 r. Naszą misją jest propagowanie idei edukacji przez całe życie. Rozwijamy kompetencje XXI wieku wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wspieramy ich aktywne i przedsiębiorcze postawy we wszystkich dziedzinach życia. Działamy także aktywnie na rzecz nowatorskiego wykorzystania istniejących narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnej w działalności instytucji edukacyjnych, prowadzimy badania i działalność publicystyczną.

Zapraszamy na portal Rozwijamy.edu.pl, na którym publikowane są artykuły merytoryczne związane z przedsiębiorczością i rozwojem kompetencji, poradniki, quizy, inspiracje i wywiady z praktykami biznesu.

Na Konferencji Bezee będziemy dzielić się doświadczeniami związanymi z realizacją Programu Rozwoju Przedsiębiorczości adresowanego do młodych ludzi, którzy planują działać samodzielnie na rynku i są na początku drogi związanej z prowadzeniem własnej firmy. Program jest realizowany z Citi Foundation we współpracy z Fundacją Citi Handlowy im. L. Kronenberga. Ponad 950 zarejestrowanych na platformie rozwijamy.edu.pl, 550 zgłoszonych pomysłów biznesowych, 50 nowych firm, które powstały w latach 2018-2020 – to tylko niektóre osiągnięcia Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Fundacji THINK! w latach 2017-2020. Nasza oferta i zakres wsparcia dla młodych osób myślących o własnej firmie, przygotowane są w oparciu o analizy potrzeb rynkowych, konsultacje z wieloma podmiotami, ekspertami oraz przedsiębiorcami. Dotychczas do programu zgłoszono ponad 550 pomysłów biznesowych z różnych sektorów m.in. handel & e-commerce, nowe technologie, HoReCa, kultura, rozrywka, architektura, budownictwo i inne. W szkoleniach, spotkaniach mentoringowych i konsultacjach wzięło udział 270 osób. W programie przeszkolonych zostało ponad 150 nauczycieli szkół ponadpodstawowych w zakresie podnoszenia umiejętności i kompetencji pozwalających lepiej odnaleźć się na rynku młodym ludziom.

!! Zapraszamy na 2 bezpłatne sobotnie szkolenia. Warto skorzystać, zyskać wsparcie i wiedzę w tym trudnym, niepewnym czasie. Ostatnie dwa szkolenia z cyklu dotyczą:
● 21.11.20 – Digital marketing firmy
● 28.11.20 – Zorganizuj się na nowo w zmianie

Więcej: Kliknij

⇒ZAPISY

Wszystkie wydarzenia w Programie Rozwoju Przedsiębiorczości są bezpłatne i prowadzone w formule online.

Odwiedź nasz profil na FB i bądź na bieżąco:
Fundacja Think!
Rozwijamy.edu.pl

Zapraszamy do współpracy!
kontakt: biuro@think.org.pl

Dowiedz się więcej - odwiedź stronę partnera: https://www.think.org.pl/