Nadrzędnym celem naszej działalności jest wsparcie Klienta i profesjonalne doradztwo. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania, aby móc zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania informatyczne, edukacyjne i AV. Nasze innowacyjne pomysły usprawniają codzienną pracę przy jednoczesnym obniżeniu kosztów funkcjonowania oraz zapewniają bezpieczeństwo.

W odpowiedzi na potrzeby placówek oświatowych, oferujemy pełen zakres rozwiązań edukacyjnych. Jesteśmy świadomi, że coraz ważniejsza w nauczaniu jest interakcja i praca zespołowa. Przy pomocy tablic i monitorów interaktywnych, tabletów czy projektorów wspieramy pracę nauczycieli, dzięki czemu edukacja staje się ciekawsza – zarówno dla prowadzących zajęcia jak i dla uczniów.

Wyposażamy placówki edukacyjne w komputery, ekrany, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki 3D, skanery i roboty. Ponadto instalujemy sieci komputerowe, Wi-Fi, systemy nagłośnienia i radiowęzły. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, pomagamy wybrać najlepszy sprzęt do placówek. Doradzamy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości sprzętu oraz nie przekraczając często ograniczonego budżetu.

Dowiedz się więcej - odwiedź stronę partnera: http://digitaled.pl/